"Намалюю тобі зорі.." : Свято матері та родини у дитсадку

"Намалюю тобі зорі.." : Свято матері та родини у дитсадку

День матері, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят.Адже кожен із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, яка все розуміє, прощає, завжди співчуває і самовіддано любить.

З цієї нагоди у ЗДО «Берізка» вихованці та педагоги молодшої групи «Ромашка» підготували та провели святковий концерт,приурочений Дню Матері та Міжнародному Дню сім′ї.

Лейтмотивом родинного свята обрали слова пісні:

«Намалюю тобі зорі,Що падуть з небес вночі...
І малюнок той складу,
і в куточку підпишу, щ
о я так тебе люблю!!!».

Веселково прикрашений зал,лірична музика налаштували учасників заходу на потрібний лад. Та все-таки цього дня дітки особливо хвилювалися.Адже вони промовляли найкращі і найніжніші слова своїм ненькам та бабусям.Надзвичайно зворушливий танок дівчат «Весняні квіти» і запальний танок хлопчиків «Мамині помічники» не залишили байдужим нікого із присутніх на святі. Дуже ніжно і гарно прозвучала у виконанні Евелінки Грінвальд пісня «Мамине сонечко». Малеча щиро невимушено посміхалася і підспівувала разом із глядачами. Ще одним акордом гарного настрою стало оригінальне акторське декламування вірша «Бабусині роки»,яке подарувала бабусям вихованка групи Олька Балушак.Родзинкою концертної програми стала музично-театральна композиція «Намалюю тобі зорі». А на завершення свята малята дарували мамам власноруч виготовлені листівки і, звичайно,найтепліші поцілунки.

Із словами вітань до присутніх звернулися вихователь Наталія Пугінська та керівник дошкільного закладу Беца Галина. Щиру вдячність колективу закладу і найкращі побажання від батьків висловили мама вихованця Дарина Райхель та бабуся Лідія Мешко.

Велика подяка за незабутній чудовий святковий захід вихователю молодшої групи «Ромашка» Наталії Пугінській, музичному керівнику Наталії Чаварга,помічнику вихователя Тетяні Рейпаші та молодшим вихованцям дошкільного закладу.

Майстерно підготовлені педагогами художні номери,танцювальні і пісенні композиції та дбайливо маленькими рученятами виготовлені подаруночки.. Це свято було чуттєвим та особливим,унікальним, неповторним. А глядацька аудиторія- мами та бабусі вихованців- вдячна, щаслива, задоволена…

Тетяна Гопко.Фото автора

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/awkEv3jSVpCtumhh6


Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/awkEv3jSVpCtumhh6

16.05.2019

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті