Паломницька поїздка до Святої Богородиці у Почаїв вірників із «Березнянки»

Паломницька поїздка до Святої Богородиці у Почаїв вірників  із «Березнянки»

Почаївська лавра - це святиня, у якій має побувати кожен українець. Поїздка у Почаїв- це не тільки паломницька екскурсія, це духовне відродження людини, це можливість доторкнутися до чогось неземного, духовного,потаємного..

Наша одноденна поїздка по святих місцях розпочалася у Свято-Успенськійй Лаврі. Протоієрей Серафим Гичка,настоятель храму-каплиці на честь святого Великомученика Пантелімона смт. Великий-Березний розповів історію монастиря та Святинь Лаври,реальні історії з життя святих .Разом із священиком ми побували в основних храмах ,відвідали ранкову службу, прикладалися до оригіналу Ікони Почаївської Богородиці, Стопи Богородиці, мощей пр.Іова та пр.Амфілохія Почаївських.

Програма поїздки була досить насиченою.Після обідньої трапези та обов′язкових відвідин іконних лавок,коли уже кожен мав у торбинці просфору та святу воду для своїх рідних, ми вирушили на монастирське кладовище Почаївської Лаври.Тут збереглася могила, з якої були підняті мощі св. Амфілохія Почаївського.

Від кладовища вірники із «Березнянки» піднялися до Свято-Духівського скиту-давнього монастиря, сповненого спокою і миру. Там справді відчуваєш Господню благодать .і переосмислюєш суть людського буденного життя.

Післяобідньої пори ми під′їхали до Джерела Святої Праведної Анни.З вірою в себе та своє духовне і, можливо, фізичне зцілення наші вірники змогли зануритися у воду, яка є лікувальною і цілющою .

Під час поїздки до духовної скарбниці України ми отримали духовну наснагу,наповнили душі вірою та надією,що наша щира молитва перед Почаївською іконою принесе кожному допомогу і зцілення.

Щира подяка за змістовну благодатну екскурсію Святинями Почаєва протоієрею Серафиму Гичка,настоятелю храму-каплиці на честь святого Вмч. Пантелімона смт.Великий Березний.

Тетяна Гопко,Фото автора16.09.2019

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті