​22 грудня – перші вибори у новоутвореній Великоберезнянській ОТГ

​22 грудня – перші вибори у новоутвореній Великоберезнянській ОТГ

Цьогоріч нарешті Центральна виборча комісія оголосила перші вибори у новоутвореній ОТГ –Великоберезнянській селищній раді.

До складу громади увійшли - селище Великий Березний та села Бегендяцька Пастіль, Костева Пастіль, Розтоцька Пастіль і Руський Мочар.

Населення ОТГ складатиме – 8409 осіб, площа - 68.1 км2.

22 грудня ми вперше обиратимемо першого голову Великоберезнянської селищної ради (така назва буде і надалі), а також депутатів до селищної ради.

Ці вибори є дуже важливими для Великоберезнянщини.Адже за ці роки у районі можливістю добровільного об'єднання не скористалися сільські ради. З ініціативою створення ОТГ у 2017 році виступили депутати селищної ради.Проте бажання березнянської громади ігнорували попередні керівники Закарпатської ОДА.Шлях до перших виборів виявився надто складним і довгим.

Після отримання 03 вересня 2019 р. розпорядження голови Закарпатської ОДА І.Бондаренко «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та Законам України проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад області» депутати Великоберезнянської селищної ради 05.09.2019р. на позачергоій сесії одноголосно прийняли рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад», згідно з яким громади селища Великий Березний Великоберезнянської селищної ради, сіл Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар Розтоцько-Пастільської сільської ради об'єднуються у Великоберезнянську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Великий Березний.

У жовтні 2019 року Центральна виборча комісія оголосила перші вибори у 86 об'єднаних територіальних громадах у 22 областях Україн,у тому числі і у Великоберезнянській ОТГ.

Виборчий процес розпочався 2 листопада 2019 року. 8 листопада районна виборча комісія утворила Великоберезнянську селищну виборчу комісію (ТВК) та сформувала її склад.

Голова комісії- Головачко Юрій Юрійович;

Заступник голови комісії – Керецман Василь Михайлович;

Секретар комісії –Рунянин Ганна Андріївна.

Члени комісії : Каганець Марина Петрівна, Русин Тетяна Іванівна,Грідіна Марія Василівна,Примак Віра Вікторівна,Цибик Оксана Михайлівна, Герзанич Мирослава Юріївна,Густі Юрій Іванович, Грідіна Алла Сергіївна,Гефнер Яна Петрівна.

Комісія вчасно розпочала роботу. 13 листопадаТВК утворила 26 територіальних, одномандатних виборчих округів для проведення перших виборів.

У Великоберезнянській ОТГ виборча кампанія розпочалася успішно. У встановлені строки до ТВК подано документи для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду селищного голови.

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів

на посаду селищного голови Великоберезнянської ОТГ

1.Канюк Василь Михайлович, 20.01.1966,освіта вища, член партіїї

«Справедливість»,місце роботи – в.о. голови Ужгород ПО «Справедливість»,

Місце проживання – смт.Великий Березний вул. Духновича,44; самовисування.

2.Кирлик Богдан Юрійович, 27.06.1971,освіта вища, безпартійний,

місце роботи – селищний голова, Великоберезнянська селищна рада,

Місце проживання – смт.Великий Березний вул.Гожика,14; самовисування.

3.Корень Тарас Михайлович,15.10.1967,освіта середня спец., безпартійний,

місце роботи – Великоберезнянська ДШМ,викладач,

Місце проживання – смт.Великий Березний вул.Гагаріна,21; самовисування.

4. Брітова Марія Юріївна,22.04.1966, освіта вища, безпартійна,

місце роботи – Великоберезнянський райсуд,спеціаліст,

Місце проживання – смт.Великий Березний вул.Шевченка,42; самовисування.

5. Ладані Владислав Олександрович,30.08.1990, освіта вища, безпартійний,

місце роботи – Великоберезнянська РДА,начальник відділу освіти,

Місце проживання – смт.Великий Березний вул.В.Наливайка,14; суб′єкт висування –

політична партія «Слуга народу».

Списки кандидатів у депутати селищної ради будуть також опубліковані.

Звертаємося до усіх кандидатів на посаду селищного голови і пропонуємо розмістити свої програми на ресурсі БерезниОнлайн для максимального ознайомлення з ними виборців.

Ми готові до діалогу з кандидатами на посаду голови,кандидатами у депутати і за їх бажанням проведемо онлайн-зустрічі, інтерв′ю тощо.

11.12.2019

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті