Марафон Святого Миколая:відвідування з подарунками районної лікарні та реабілітаційного центру

Марафон Святого Миколая:відвідування з подарунками районної лікарні та реабілітаційного центру

Марафон святого Миколая Чудотворця завітав і у Великий Березний, а саме у Храм на честь великомученика та цілителя Пантелеймона, що на території районної лікарні.

Далі більше від настоятеля – протоієрея Серафима Гички.

Продовжуючи справи святого Миколая Чудотворця, хоч і в дуже маленькій мірі, ми по благословенню Високопреосвященнішого митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, зустріли щорічний Миколаївський марафон в храмі великомученика і цілителя Пантелеймона в смт. Великий Березний.

Як завжди цьому передувала кропітка допомога наших благодійників та прихожан храму, які збирали, сортували та складали солодощі в подаруночки, які вже скоро знайшли своїх нових господарів.

А в саме свято – як завжди, найголовніше – Божественна Літургія, на якій можливо впритул наблизитися до нашого Спасителя, приступивши до Таїнства Євхаристії. А вже після неї, вихованці недільної школи разом з прихожанами та їхніми дітками розповідали віршики та отримували подарунки.

Потім ми завітали до Реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями та хворих на ДЦП, щоб розділити з ними радість цього дня, подарували подаруночки, іконки святого Миколая Чудотворця, натільні хрестики, помирували святим миром і отримали усмішки та непідкупну радість, несхожу ні на що інше.

Потім, з такими же дарунками до діток, що лікуються на стаціонарному відділенні дитячої лікарні, адже Святий Миколай своїх слухняних вихованців знайде, де б вони не були.

Та, насамкінець, всі пацієнти лікарні, їхні відвідувачі, керівництво та персонал отримали маленькі солодощі, іконки святого з молитвою до нього, натільні хрестики та були помазані святим миром.

Свято як завжди залишило після себе багато позитивних емоцій та, головне, відбиток благодаті Господньої по молитвах святого Миколая Чудотворця, який в цей день мав дуже багато добрих справ.

Джерело:https://m-church.org.ua/2019/12/23/mykolaivskyi-ma...

24.12.2019

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті