​Історія лелек завершилася хеппі-ендом (фото,відео)

​Історія лелек завершилася хеппі-ендом (фото,відео)

2 травня жителька Малого Березного Стелла Артуш повідомила у мережі Фейсбук про те, що чарівна лелека, яка в парі із самцем звила поряд із дитячим майданчиком гніздо і висиджували разом яйця,залишилася сама. Лелека-самець трагічно загинув,зачепившись мокрими крилами за електричні дроти. Гніздо знаходиться на електроопорі у центрі села.

Перші дні одинока птаха навіть не підіймалася із гнізда,сиділа з опущеною головою і сумувала за своєю парою.

Розчулені цією історією місцеві жителі почали підгодовувати самотню лелеку. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=153287...

Кожен, хто прочитав у соціальних мережах це повідомлення, співпереживав увесь тиждень одинокій птасі , сподівався,що вона не викине яйця і не покине звите з любов'ю гніздо.

Напередодні лелека нарешті підвелася і повільно вилетіла із гнізда. Вона покружляла над рідним селом і повернулася знову на вибране місце.

А сьогодні зранку у гнізді уже знову красувалася щаслива пара птахів.

Наша чарівна самичка-лелека на Юр′їв день знайшла собі гарного самця.

І тепер вони уже двоє, задоволені і романтичні,стукають голосно дзьобами,сповіщаючи усім березнянам свою радісну новину.

Існує повір′я, що те місце, де в'є гніздо лелека,має хорошу енергетику і принесе щастя-долю господарю.

Сподіваємося , що це стане добрим знаком для Малого Березного.Адже до них уже багато років прилітають лелеки,в"ють свої гнізда,ростять лелеченят і радують місцевих жителів.

Тетяна Гопко.Фото автора, відео-Юрій Цибик
07.05.2020

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті