Всеукраїнський День бібліотек відзначили святково й урочисто (фото)

Всеукраїнський День бібліотек відзначили святково й урочисто (фото)

29 вересня напередодні професійного свята у районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання бібліотекарів Великоберезнянського району

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек присутніх вітали голова Великоберезнянської районної державної адміністрації Ігор Шніцер, голова Великоберезнянської районної ради Ярослав Шукаль та голова Великоберезнянської селищної ради Богдан Кирлик.Кращих бібліотекарів та бібліотеки відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради,селищної ради за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.Шановні працівники бібліотечної галузі!

Вітаємо Вас із професійним святом, Всеукраїнським днем бібліотек!

Нехай внесок у розвиток науки, культури і освіти вдячно оцінюється суспільством, популярність зростає, необхідність ролі у свідомості сучасності посилюється.

Спасибі Вам за дбайливе зберігання і ставлення до скарбниці знань, невичерпного джерела знань.

Бажаємо творчого піднесення, натхнення і удачі у всіх починаннях! Здоров'я, змін у кращу сторону і бажання бути краще. Нехай всі Ваші задуми і плани здійснюються,робота буде достойно оплачена, а кожен робочий день буде святом.

Зі святом, шановні бібіліотекарі!

02.10.2020

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті