День людей похилого віку - у стаціонарному центрі у с.Люта

День людей похилого віку - у стаціонарному центрі у с.Люта

У різних людей доля складається по різному. На жаль, є люди, які залишилися без підтримки рідних у такому віці, коли вже важко самому про себе турбуватися і, напевно, це чи не найскладніший період в житті.

Дуже добре, що в нашому районі, а саме на базі Лютянської сімейної амбулаторії діє заклад для людей,самотніх і нездужих,де можна отримати першочергову медичну допомогу, порозуміння, підтримку..

У стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян

Великоберезнянського районного територіального центру соціального обслуговування перебуває постійно більше двох десятків наших земляків.

.Ми розуміємо,як хочеться старшим, немічним людям не тільки душевного тепла, але й тепла у кімнатах, де мешкають, смачної домашньої їжі, простих людських відносин...

01 жовтня , у День людей похилого віку, щорічно керівництво територіального центру в особі Сусла Марії Юріївної разом із працівниками та запрошеними вітає своїх підопічних .До цієї дати ,щоб приготувати гостинці для них, намагається залучити до благодійної справи підприємців району.

Сьогодні територіальний центр висловлює вдячність Цибик А. Й., директору ТОВ "Березнянка", за постільну білизну і солодощі ,ФОП Данча В. В., ФОП Форнагель О. А. - за смачну запашну випічку, які були надані для підопічних відділення.

Для відзначення Дня похилого віку та ветеранів був запрошений місцевий священник Протиірей Іван Довгі, який відслужив мелебінь за здоров'я підопічних та здоров'я персоналу.

Марія Сусла.

03.10.2020

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті