За допомогою міжнародного голосування школяр з Ужгорода може стати переможцем Google Science Fair (Ф

За допомогою міжнародного голосування школяр з Ужгорода може стати переможцем Google Science Fair (Ф

Голосування за найцікавіший проект фіналу міжнародного конкурсу Google Science Fair у номінації Voter’s Choice серед школярів стартувало у понеділок, 1 вересня. Серед фіналістів - також і 13-річний школяр Марк Дробнич із своїм винаходом “Шкільний презентаційний мікроскоп з дистанційним управлінням”.

Як зазначає Марк Дробнич у презентації винаходу, "Практичне знайомство учнів з клітинами тварин і рослин, найпростішими і бактеріями має велике значення. Це запам'ятовується на все життя і може бути стимулом до подальшої кар'єри вченого або дослідника. За допомогою конструктора LEGO Mindstorm мною створений шкільний мікроскоп з пультом дистанційного керування. Він забезпечує порівняльне спостереження вивчення живих організмів в їх природному середовищі існування. Ви можете зробити точно такий же, якщо у вас є LEGO Mindstorm".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 13-річний український школяр з Ужгорода, Марк Дробнич потрапив до фіналу престижного наукового конкурсу для молоді, Google Science Fair. Марк навчається в хіміко-біологічному класі Ужгородської гімназії, і з самого дитинства проявляє інтерес до конструкторських рішень та науки.

Нині на сайті конкурсу розпочато голосування за кращого з кращих, тож українці, і ужгородці зокрема, мають змогу підтримати земляка-винахідника, залишивши голос на користь його наукової розробки. Головних переможців очікують вражаючі призи: навчальний грант на $50 000, тижнева поїздка на Галапагоські острови в складі експедиції National Geographic, відвідини космодрому Virgin Galactic та багато іншого.

Ім'я володаря призу Voter's Choice організатори озвучать під час прямої трансляції церемонії нагородження 23 вересня.


02.09.2014

Коментарi

Немає коментарiв. Ваш буде першим!
Ми в Контакті