RSS
bereznyj online
bereznyj online / Фотоальбоми

69 фото
Свято Першого дзвоника у Великоберезнянській гімназії.2019 р.
Свято Знань у гімназії традиційно проводять урочисто.Це свято об"єднує гімназистів,вчителів та батьків.І щоразу вересневий дзвоник сповіщає про початок нового етапу у житті кожного із учасників.Концертна програма із піснями,танцями,жартівливими сценками захоплює присутніх у залі.Це справді свято - свято зустрічі друзів,зустрічі із педагогами, свято у дивовижній країні Знань...
206 фото / Публічне
Урочисте відкриття дитсадка "Берізка" 16.08.2017
Сьогодні, дошкільний навчальний заклад №2 "Берізка" у Великому Березному можна з гордістю назвати зразковим закладом.
Довгооочікуване відкриття садочка після капітального ремонту - це справді важлива подія у селищі. Адже ще минулого року будівля була у занедбаному, практично аварійному стані.

Нове життя ДНЗ «Берізка» отримав завдяки співпраці і співфінансуванню Пардубицького краю Чеської республіки , Благодійного Фонду «Віза» , обласної, районної та селищної рад.
186 фото
"Прощавай, початкова школо" ( гімназія,31.05.2017р.)
​У останній день травня у Великоберезнянській гімназії відбулося цікаве, змістовне і урочисте свято четвертокласників «Прощавай, початкова школо!».

На свято завітало багато гостей: батьки, родичі, друзі випускників та вчителі.

Учні подолали першу сходинку до вершини Країни знань, закінчили початкову школу. Вони продемонстрували все те, чого навчилися за чотири роки навчання у школі: гарно декламували вірші, танцювали, співали пісні. Випускники говорили слова вдячності вчителям та батькам, грали цікаві ролі у сценках про шкільне життя у початковій школі. Глядачі не шкодували аплодисментів для талановитих школярів.
40 фото
Учасники Великої Вітчизняної війни, ветерани Березнянщини. Згадаймо їх..
Учасники Другої світової війни , ветерани Березнянщини.На жаль, їх з кожним днем,роком стає все менше.Час не спиниш...Мобілізовані краяни та осілі визволителі, які повернулись живими.Вони себе уже не побачать. Але хтось впізнає дідуся,батька ,знайомого. Згадаймо їх.

Із фотоархіву Віктора Ковача
69 фото / Публічне
Демонстрації "солідарності" у Великому Березному(фото із архіву В.Ковача)
Травень розпочинається з традиційних вихідних.
1-2 травня Україна святкує День солідарності трудящих. Сьогодні першотравень святкують у 142 країнах світу.
Звичайно, багато українців не вважають це святом. Оскільки це є нагадуванням про часи, коли ми були частиною Радянського Союзу. Більше 70 років це пролетарське свято було одним з найважливіших у країні, проходило під гучними гаслами з пишними демонстраціями. Святково одягнуті учні, вчителі,працівники підприємств та державних установ ішли колоною з прапорами, квітами та транспорантами під урочистий бій барабанів.
Незважаючи на суперечки, демонстрації та святкові паради з нагоди Першотравня залишаються нашою історією.
До вашої уваги фотограф Віктор Ковач представив фото фрагментів демонстрацій різних років у Великому Березному. Приємного перегляду і гарних спогадів !
Ми в Контакті