jurasyk
jurasyk / Відео


Дороги не ремонтувались роками. Їздити дорогами Великоберезнянщини – дороге задоволення. Так кажуть місцеві жителі. Автівки ламаються систематично, через великі ями - водії автобусів сюди просто відмовляються їздити. А звернення до облавтодору- нічого не дають.

То вниз, то вгору. Такий екстрим на дорозі туристів аж ніяк не приваблює. Ділянок, де асфальт просів на цьому відрізку від Жорнави до Загорба є кілька. На щастя, поки серйозних аварій не було, однак такі прогини доволі небезпечні, каже загорбський сільський голова. Їздити дорогами Великоберезнянщини – дороге задоволення. Так кажуть місцеві жителі. Автівки ламаються систематично. Ще одна проблема - через великі ями - водії автобусів просто відмовляються сюди їздити. Вночі люди змушені ходити з ліхтариками, автовласники взагалі намагаються в темний час доби з дому не виїжджати. Аби не сталось лихо. Цією дорогою також курсує шкільний автобус. Дороги тут не ремонтували роками, та в облавтодорі чомусь залишали це питання поза увагою. На останньому засіданні обласної ради депутати підтримали запит свого колеги Михайла Кіндрата щодо ямкового ремонту автомобільної дороги «Стужиця – Загорб» та ремонту автомобільної дороги державного значення «Львів – Самбір – Ужгород». Селяни переконані, коли дороги врешті-решт відремонтують, на Великобрезнянщині можна буде розвивавати туризм. І тоді гірські села зможуть міцно стати на ноги.

Джерело: m-studio.net.ua

У Карпатських горах безліч джерел з чистою, кришталевою студеною водою. Але не багатьом з них випала доля стати знаменитими -- давати початок великим річкам: Дністру, Пруту, Сяну...
Це джерело теж особливе -- саме тут під снігом витоки річки Уж. Неначе плазун стрімко повзе вона долиною поміж гір, з кожним метром набираючи сил, аби зустрівшись з іншими притоками Дунаю, і пробігши багато тисяч кілометрів країнами Європи, долинути до Чорного моря.
Саме тут, де починається Ужанська долина, де з давніх давен живуть українські горяни -- лемки і створили унікальний національний природний парк...

Ми в Контакті